آخرین اخبار از ایران خودرو - رسانه مجازی نیلسو

آخرین اخبار از ایران خودرو

آخرین خبرها از شرکت ایرانخودرو و محصولات آن در تاریخ دوشنبه ۱۸ شهریور نشان می دهد که قیمت محصولات این شرکت با یک ثبات چند روزه همراه بوده و از طرفی طرح تبدیل دو خودرو سمند دوگانه سوز و دانگ فنگ H30 کراس نیز اعلام شده است.

 بر طبق این بخشنامه افرادی که دو خودرو سمند ef7 دوگانه سوز و خودرو اچ سی کراس اتوماتیک را ثبت نام کرده بوده اند به خاطر عدم توانایی شرکت ایرانخودرو در تحویل این دو خودرو می توانند آن ها را با دو خودرو دیگر جایگزین کنند که بر این اساس پژو پارس اتوماتیک برای خریداران H30 کراس و سمند EF7 بنزینی برای افرادی که مدل دوگانه سوز سمند را ثبت نام کرده بودند در یک بازه سی روزه قابل تبدیل و تحویل خواهد بود. همچنین در این روز قیمت برخی از محصولات این شرکت به شرح زیر است.

پژو پارس، ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و مدل دوگانه سوز آن به قیمت ۹۹ میلیون تومان خرید و فروش شده است.  سمند سورن، ۹۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای تیپ یک، ۱۱۴ میلیون تومان، هایما اس ۵ به قیمت۲۴۱ میلیون تومان، وانت بار ۲ کابین فوتون به نرخ ۲۷۲ میلیون تومان از دیگر محصولات این شرکت بودند.

دنا پلاس اتوماتیک

همچنین نرخ معامله محصولات دیگر این شرکت همچون پژو  ۴۰۵ جی ال ایکس برابر با ۷۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (ساده) برابر با ۷۶ میلیون تومان، پژو پارس ال ایکس کد ۱۸ به نرخ ۱۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا پلاس توربو برابر با ۱۶۷ میلیون تومان، دنا پلاس تیپ ۲ به قیمت ۱۴۶ میلیون تومان، دنا تیپ ۲، ۱۰۹ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (ساده)، ۹۱ میلیون تومان اعلام شده است. پژو ۵۰۸ محصول کم تعداد این روزهای این شرکت به قیمت ۵۱۰ میلیون تومان و وانت آریسان با قیمت ۵۴ میلیون تومان در کنار رانا ال ایکس ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی از دیگر محصولات این شرکت هستند. اما عضو بزرگ خانواده چینی هایما یعنی مدل اس ۷ به قیمت۲۷۰ میلیون تومان، رنوتندر پلاس دنده‌ای، ۱۲۸ میلیون تومان، سوزوکی ویتارا، ۴۷۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک به قیمت ۱۴۱ میلیون تومان، سمند ال ایکس به مبلغ ۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس با برچسب قیمتی ۸۰ میلیون تومان بدون تغییر در قیمت در بازار آزاد خودرو به فروش رسید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer