اولین سری هفت تمام الکتریکی ب ام و در راه است - رسانه مجازی نیلسو

اولین سری هفت تمام الکتریکی ب ام و در راه است

در سال های اخیر ب ام و i8 به عنوان یک هیبریدی بسیار موفق این شرکت حرف های زیادی در برابر رقبای خودش داشت و حالا ب ام و قصد دارد تا پروژه ساخت خودروهای تمام الکتریکی خود را با نام iNext در پیش بگیرد.

  • توسط علیرضا داوودی
سری هفت تمام الکتریکی ب ام

با این وجود اعلام شده است که در آینده سری هفت با پکیج M پاور و به شکل هیبریدی عرضه خواهد شد که این اتفاق با نسل بعدی این خودرو خواهد افتاد. نسل بعدی سری هفت یک خودرو به شکل هیبریدی و با نام M750Le است که احتمالا از یک پیشرانه 6 سیلندر خطی به همراه یک موتور الکتریکی برای آن استفاده می‌شود که در مجموع قدرت این دو موتور از 550 اسب بخار بالاتر خواهد بود و بیش از 800 نیوتن متر گشتاور خواهند داشت که البته در حدود 400 اسب بخار از این قدرت از پیشرانه درون سوز آن به دست می آید.

سری هفت تمام الکتریکی ب ام

برای این خودرو از نسل پنجم باتری‌های ب ام و استفاده خواهد شد که در ابتدا در نسل بعدی X3 الکتریکی نیز استفاده خواهند شد. سری هفت جدید با این باتری‌ها شعاع حرکتی بیشتری نسبت به نسل فعلی سری هفت هیبریدی فعلی با برد 26 کیلومتر خواهد داشت. اما احتمالا در آینده و با معرفی نسل جدید سری هفت شاهد اولین ب ام و سری هفت تمام برقی باشیم. این خودرو که احتمالا در سال 2021 رونمایی می‌شود قادر است تا به کمک مجموعه باتری های 80 تا 120 کیلوورات ساعتی خود، برد مسافتی در حدود 700 کیلومتر داشته باشد که رقم بسیار خوبی برای یک خودرو در این حد و اندازه و ابعاد است. احتمالا بر اساس این خودرو یک خودرو تمام برقی با نام i7 نیز از سمت این شرکت معرفی شود.

قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer