جی کلاس برابوس با 888 اسب بخار قدرت - رسانه مجازی نیلسو

جی کلاس برابوس با ۸۸۸ اسب بخار قدرت

مرسدس بنز جی کلاس

مرسدس بنز جی کلاس در آخرین نسخه ای که برابروس برای آن تدارک دیده است به قدرت ۸۸۸ اسب بخار آماده برای سفرهای آفرودی و ماجراجویی است. چرا که این خودرو دیگر در آن قامت و لباس شیک و مجلسی خود نبوده و این بار لباس ماجراجویی برای آن دوخته شده است.

این خودرو از یک موتور V12 شش لیتری دو توربو به قدرت ۸۸۸ اسب بخار استفاده می‌کند که با تایرهای بزرگ آفرودی به همراه یک سیستم تعلیق حرفه‌ای، از یک جی کلاس v12 معششمولی بلند ترو ده سانتیمتر نیز پهن‌تر از یک جی کلاس معمولی است. ضمن اینکه فلاپ‌های قرار گرفته در اطراف گلگیرها به کمک وینچ پر قدرت نصب شده در جلوی خودرو و پروژکتورهای دوگانه دوتایی بر روی سقف چهره این خودرو را پیش از پیش آفرودی می‌کنند.

اما برابروس برای دیگر مدل‌های این خودرو نیز برنامه‌های تقویتی دارد. برای مثال برای نسخه G350 دیزلی که از یک موتور ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری استفاده می‌کند، یک برنامه تقویتی آماده کرده است که به کمک آن شاهد افزایش ۴۴  اسب بخاری در قدرت و ۶۰ نیوتن متری در گشتاور هستیم که به این ترتیب قدرت این خودرو به ۳۲۶ اسب بخار و گشتاور آن به ۶۹۰ نیوتن متر خواهد رسید. اما نسخه دیگری از جی کلاس V12 نیز برای نمایشگاه فرانکفورت آماده شده است.

در حالی که نسخه آفرودی به نام  Brabus Adventure Package نام گرفته است، مدل دیگر این خودرو که قامتی شهری و مجلسی تر دارد، با نام GV12-900 از همان پیشرانه مدل آفرودی بهره می‌برد. قیمت مدل آفرودی برابوس اعلام نشده است اما بی شک از مدل GV12-900 که در حدود ۶۶۸ هزار دلار قیمت دارد هم بالاتر خواهد بود که هر ماجراجویی توان خرید آن را نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer