جی کلاس برابوس با 888 اسب بخار قدرت - رسانه مجازی نیلسو

جی کلاس برابوس با 888 اسب بخار قدرت

  • توسط علیرضا داودی
مرسدس بنز جی کلاس

مرسدس بنز جی کلاس در آخرین نسخه ای که برابروس برای آن تدارک دیده است به قدرت 888 اسب بخار آماده برای سفرهای آفرودی و ماجراجویی است. چرا که این خودرو دیگر در آن قامت و لباس شیک و مجلسی خود نبوده و این بار لباس ماجراجویی برای آن دوخته شده است.

mercedes amg g class with v12 engine from brabus 1024x576 - جی کلاس برابوس با 888 اسب بخار قدرت

این خودرو از یک موتور V12 شش لیتری دو توربو به قدرت 888 اسب بخار استفاده می‌کند که با تایرهای بزرگ آفرودی به همراه یک سیستم تعلیق حرفه‌ای، از یک جی کلاس v12 معششمولی بلند ترو ده سانتیمتر نیز پهن‌تر از یک جی کلاس معمولی است. ضمن اینکه فلاپ‌های قرار گرفته در اطراف گلگیرها به کمک وینچ پر قدرت نصب شده در جلوی خودرو و پروژکتورهای دوگانه دوتایی بر روی سقف چهره این خودرو را پیش از پیش آفرودی می‌کنند.

اما برابروس برای دیگر مدل‌های این خودرو نیز برنامه‌های تقویتی دارد. برای مثال برای نسخه G350 دیزلی که از یک موتور 6 سیلندر 3.5 لیتری استفاده می‌کند، یک برنامه تقویتی آماده کرده است که به کمک آن شاهد افزایش 44  اسب بخاری در قدرت و 60 نیوتن متری در گشتاور هستیم که به این ترتیب قدرت این خودرو به 326 اسب بخار و گشتاور آن به 690 نیوتن متر خواهد رسید. اما نسخه دیگری از جی کلاس V12 نیز برای نمایشگاه فرانکفورت آماده شده است.

در حالی که نسخه آفرودی به نام  Brabus Adventure Package نام گرفته است، مدل دیگر این خودرو که قامتی شهری و مجلسی تر دارد، با نام GV12-900 از همان پیشرانه مدل آفرودی بهره می‌برد. قیمت مدل آفرودی برابوس اعلام نشده است اما بی شک از مدل GV12-900 که در حدود 668 هزار دلار قیمت دارد هم بالاتر خواهد بود که هر ماجراجویی توان خرید آن را نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer