داستان‌هات رو بنویس ...! - رسانه مجازی نیلسو

داستان‌هات رو بنویس …!

  • توسط صابر صادقی
داستان نویسی

برای داستان نویس شدن یک راه بیشتر نداری، شروع کنی به نوشتن. کجا هر کجا که راحتی. پشت میز اتاقت، پشت میز ناهار خوری، وقت کار مثلاً داری خودت را مشغول کار نشان می دهی و یا پشت بام. مهم این است که بنویسی و زیاد و مداوم هم بنویسی.

اما بعد از آنکه نوشتی باید نوشته‌هایت را با صدای بلند بخوانی. گوشت و دستت باید به داستان زیبا عادت کند. کارگاه‌های داستان‌نویسی از جمله جاهایی است که می‌توان داستان‌ها را با صدای بلند خواند و دور انداخت، بله دور انداخت. برای نویسنده شدن بیش از آنچه با قلم یا کیبورد افاضات کرده‌ای باید به سطل زباله بفرستی یا با دکمه Delete در بیکران نابود کرد.

حال هدف از این همه زبان درازی چه بود؟ جوانان و دوستان خوش‎‌فکری جمع شده‌اند با تجاربی ارزشمند که هر یک در نویسندگی و داستان نویسی دارند و “کارگاه آموزش داستان نویسی” راه انداخته‌اند. ظرفیت محدود است چرا که مکانی که انتخاب کرده‌اند کافه فرفر است. از یک نظر هم کار درستی است چراکه کارگاه آموزش داستان نویسی باید محدود باشد. بنابراین دوست علاقمند اگر می‌خواهی شروع کنی و دنبال جمعی صمیمی و کاربلد هستی که راهنمای تو در حرفه نوشتن باشند که به درستی عرق ریزان روح لقب گرفته است. پس سریع دست به کار شو. تو را در کافه فرفر خواهیم دید. مطمئن باش در وجود هر یک از ما نویسنده‌ای است که هنوز دست به قلم نبرده.

کارگاه آموزش داستان نویسی

ثبت نام تا بیست و پنجم مهرماه “ظرفیت کارگاه محدود است”

شماره تماس: 66961408 – 09120790717

مکان: کافه فرفر

کارگاه مقدماتی: دوشنبه‌ها 6:15 تا 7:45 بعدازظهر

کارگاه سطح یک: دوشنبه‌ها 4:30 تا 6:00 بعدازظهر

قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

۱ دیدگاه

  1. سلام . در داستان نویسی ، مدرس خیلی خیلی مهمه . وقت گذاشتن برای یه غیرحرفه ای فقط وقت تلف کردنه . به خاطر همین ، داستان نویسای شناخته شده کلاسهای شلوغی دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer