رامی مالک در لیست صد شخصیت برتر سال 2019 مجله تایم - رسانه مجازی نیلسو

رامی مالک در لیست صد شخصیت برتر سال 2019 مجله تایم

نام رامی مالک در لیست صد شخصیت برتر سال 2019 منتخب مجله‌ی تایم قرار گرفت.

  • توسط مرسده خدادادی
رمی مالک

موفقیت تحسین‌برانگیز فیلم راپسودی بوهمی یک تلاش گروهی بود. رامی مالک در نقش فردی مرکوری بازتاب‌دهنده میراث گروه موسیقی کوئین، داستان زندگی آن‌ها و خاطره دوست و همگروهی‌شان بود. او در طول بازی‌ خود در بوته‌ی آزمایش گذاشته شد و سربلند بیرون آمد. او به مهارتی دست پیدا کرد که بدون آن به عنوان یک هنرمند ممکن بود از عهده‌ی این نقش برنیاید. آن مهارت هم چیزی جز رهبری مدبرانه نبود. او متواضع و مهربان است و شخصیتی پیچیده دارد و مناسب این نقش است و در یک کلمه، فردی مرکوری برازنده قامت اوست. او مرد خوبی است. به عنوان دوست و طرفدار رامی مالک، به همین دلایل ویژه به او افتخار می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

در ارتقای شخصیت او،‌خانواده‌اش نقش به سزایی ایفا کردند. مادرش نلی، پدرش سعید و خواهرش یاسمین و برادرش سمی ستون‌های اصلی موفقیت او و شکل‌گیری شخصیتش بودند. شاید هم این تقدیرش بوده باشد. او به خوبی نشان‌دهنده نقش مثبت مهاجرانی است که با تلاش و پشتکار فرزندانشان را در جامعه‌ی جدید بزرگ می‌کنند و به به فرهنگ ما روشنی می‌بخشند. پدر او یک راهنمای تور در قاهره بود و مادرش نیز یک حسابدار می‌باشد.

فیلم راپسودی بوهمی با فروش ۹۰۱ میلیون دلار، موفق‌ترین فیلم مالک در گیشه محسوب می‌شود. ملک برای بازی در این فیلم، برنده جوایز زیادی از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم درام و جایزه بفتای بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. رمی مالک بازیگری را با بازی در نقش اندی در فیلم Gilmore Girls آغاز کرد. بالاخره بعد از سال‌ها کار کردن به عنوان پیک پیتزا مسئول انتخاب بازیگر این فیلم از او خواست به دفترش بیاید و او را برای این فیلم انتخاب کرد. قبل از فیلم راپسودی بوهمی، موفق‌ترین نقش‌آفرینی او در سریال آقای ربات بود. این سریال در سال 2015 فیلم‌برداری شد. او در این سریال در نقش یک هکر و مهندس امنیت رایانه به‌نام الیوت آلدرسون ظاهر شد که از اختلال افسردگی اساسی و اختلال اضطراب اجتماعی رنج می‌برد. هم سریال و هم بازی ملک با تحسین گسترده منتقدان و تماشاگران همراه شد. ملک برای بازی در این سریال، نامزد جوایزی همچون گلدن گلوب، انجمن بازیگران فیلم و جایزه ستلایت شد.

منبع: مجله تایم

قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer