رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین - رسانه مجازی نیلسو

رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین

شرکت رنو برای بازار آمریکای لاتین، نسل جدید رنو ساندرو را با پسوند RS برای سال 2020 آماده عرضه کرده است. در این خودرو که تغییرات زیادی را به خود دیده است،

  • توسط علیرضا داوودی
4 27 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین

 می‌توان رینگ‌های اسپرت 17 اینچی با رنگ مشکی با چراغ های عقب LED که با گرافیکی جدید، شبیه به دیگر محصولات رنو شده است را مشاهده کرد که با نوشته‌های Renault Sport در زیر درب‌ها و کلیپرهای قرمز رنگ ترمز، اگزوز اسپرت دوگانه درب پنجم به همراه باله‌ای که بر روی درب عقب قرار گرفته است، به همراه دیفیوزر سپر عقب، چهره‌ای اسپرت و تهاجمی را تداعی می‌کند.

6 22 1024x575 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین

در داخل اتاق نیز فضا تا حد زیادی اسپرت طراحی شده است که در این میان ترکیب رنگ مشکی با خطوط قرمز رنگ روی صندلی ها و استفاده از پارچه با بافتی شبیه به فیبر کربن، در هرچه زیباتر شدن و اسپرت‌تر نشان دادن فضای داخل اثر دارد.

5 24 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین

پیشرانه این خودرو نیز با 2 لیتر حجم و به صورت تنفس طبیعی قادر است تا در صورت استفاده از اتانول، 150 اسب بخار قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور تولید کند که در صورت استفاده از بنزین، این اعداد به 145 اسب بخار قدرت و 200 نیوتن متر گشتاور تنزل پیدا می کند. این پیشرانه در همراهی با یک گیربکس 6 سرعته دستی، قارد است تا این خودرو زیبا را در مدت زمان 8 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند و با یک شتاب گیری قابل قبول به بالاترین سرعت 202 کیلومتر در ساعت برسد.

6 23 1024x575 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین

رنو همچنین برای این خودرو از سیستم تعلیق اسپرت با ترمزهای دیسکی در هر دو محور و فرمان الکتروهیدرولیک استفاده کرده است. همچنین ساندرو RS جدید در برنامه حرکتی خود سه برنامه استاندارد، اسپرت و اسپرت پلاس را دارد.

1 35 1024x683 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین
3 32 1024x767 - رنو ساندرو RS برای آمریکای لاتین
قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer