روند کاهشی قیمت محصولات ایران خودرو - رسانه مجازی نیلسو

روند کاهشی قیمت محصولات ایران خودرو

این روزها، روند کاهش قیمت در خودروها چه در انواع داخلی و چه وارداتی را می توان مشاهده کرد. روندی که هرچند اندک و اصطلاحا قطره چکانی است و آغاز آن با کاهش قیمت دلار آغاز شده است و با اخباری که از دستگیری ها و بازداشت های مدیران خودرویی و دو نماینده مجلس که در فسادهای خودرویی دست داشتند، ادامه دار شد که البته در این میان تزریق سریع تر خودروها به بازار کشورمان نیز بی تاثیر نبوده است.

البته در این میان برخی از خودروها نیز با همان قیمت قبلی معامله می‌شوند اما به طور میانگین می‌توان گفت که محصولات ایران خودرو کاهش یک میلیون تومانی در قیمت داشته اند که یکی از دلایل آن نیز، تسریع در تحویل خودروهای مانده در پارکینگ به مشترین بوده است.

برای مثال در بازار آزاد، پژو پارس با ۹۳ میلیون تومان قیمت دارد و سمند ال ایکس نیز ۷۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. هایما اس ۵ با ۲۴۴ میلیون تومان معامله می‌شود و پزو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز قیمتی برابر با ۷۷ میلیون تومان دارد. دنا پلاس توربو ۱۶۸ میلیون قیمت می‌خورد و برای سورن نیز باید ۹۲ میلیون تومان پرداخت. اما در بین خودروهایی که دچار کاهش قیمت یک میلیون تومانی شده اند می توان به پژو  ۲۰۷  دنده‌ای تیپ یک به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان، پژو پارس LX کد ۱۸ به قیمت ۱۰۳ میلیون تومان، دنا تیپ ۲ به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۶  تیپ ۵ به نرخ ۹۱ میلیون ۸۰۰ هزار تومان اشاره کرد. ضمن این که قیمت این روزهای رنو تندر پلاس دنده ای، ۱۲۸ میلیون تومان وپژو  ۴۰۵  اس ال ایکس نیز ۸۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer