شوماخر پسر در راه پدر - رسانه مجازی نیلسو

شوماخر پسر در راه پدر

  • توسط صابر صادقی
8308756a889bef4d6f466094552d69c8 - شوماخر پسر در راه پدر

مایک شوماخر به آکادمی رانندگی فراری پیوست

پسر میشاییل شوماخر، قهرمان هفت دوره فرمول یک به رانندگی در این کلاس رانندگی نزدیک‌تر شد.

مایک شوماخر پسر میشایل شوماخر بزرگ راننده اسطوره‌ای مسابقات فرمول یک، برای مسابقه در فصل 2019 به آکادمی رانندگی فراری پیوست.

پیش از این مایک 19 ساله در فصل 2018 لباس مسابقات فرمول 3 فدراسیون بین‌المللی اتوموبیل‌سواری را به تن می‌کرد. او اکنون به کمک برنامه آکادمی فراری برای آموزش رانندگان جوان در فرمول 2 مسابقه خواهد داد. به این ترتیب همان راهی را خواهد پیمود که بسیاری از پسران بااستعداد رانندگان بزرگ پیمودند و نام او در کنار انزو فیتی‌پالدی (نوه امرسون قهرمان دو دوره فرمول 1) و جیلیانو آلسی (پسر  جین آلسی) قرار خواهد گرفت.

مایک خود در این زمینه می‌گوید:

«از اینک فراری با من شروع به همکاری کرده است بسیار هیجان‌زده هستم. به این ترتیب ماشین مسابقه بعدی من قرمز خواهد بود و من عضوی از آکادمی ماشین‌سواری فراری و بخشی از خانواده مدرسه رانندگی این تیم خواهم شد.»

وی افزود:

«این گامی دیگر به سوی مسیری درست است و من تنها زمانی می‌توانم به هدف خود برسم که با تمرین زیاد خود را کاملاً وقف این مسیر کرده باشم. مطمئن باشید من همه آن کاری که لازم است انجام می‌دهم تا به آن آرزویی که دوست دارم برسم و آن مسابقه در فرمول یک است.»

گرچه شوماخر جوان فشاری از سوی نام بزرگ پدرش بر دوش خود حمل می‌کند اما به نظر می‌رسد او میزانی از استعداد میشاییل شوماخر را هم به ارث برده است. به تازگی مایک در سری مسابقات مکزیک موفق شد سباستین وتل، راننده اصلی تیم فراری را در یک چالش دونفره شکست دهد.

https://www.topgear.com/car-news/motorsport/mick-schumacher-has-joined-ferrari-driver-academy
قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer