نسل جدید کیا موهاوی معرفی شد - رسانه مجازی نیلسو

نسل جدید کیا موهاوی معرفی شد

کیا موهاوی


موهاوی به عنوان بزرگ ترین خودرو شرکت کیا موتورز تا قبل از معرفی کیا تلوراید، از سال ۲۰۰۸ روی خط تولید بود و حال نسل جدید این خودرو که در واقع یک فیس لیفت کلی و اساسی بر پایه نسل قبلی به شمار می آید، معرفی شده است.

کیا موهاوی
رونمایی کیا موهاوی

این خودرو با یک پیشرانه دیزل ۳ لیتری v6  به قدرت ۲۵۶ اسب بخار و ۵۶۰ نیوتن متر معرفی شده است که بر روی نسل قبلی نیز نصب می شد. گیربکس در نظر گرفته برای این خودرو نیز مشابه همان نمونه نصب شده بر روی قبل یعنی یک گیربکس خودکار هشت سرعته است.

بیشتر بخوانید:

کیا موهاوی
رونمایی از کیا موهاوی

در نمای جلو این خودرو که در آمریکا به اسم کیا بورگو فروخته می شود، می توان چراغ های LED به همراه یک جلوپنجره ساده و مشتبه با گرافیک چراغ های جلو را مشاهده کرد. در عقب نیز از چراغ های LED به شکل گسترده ای بهره برده شده است و برخلاف شاسی بلند جدید کیا یعنی تلوراید، بخش عقب این خودرو همچون قسمت جلویی آن، کمی شلوغ و پر از چراغ است.

با توجه به ابعاد نزدیک این خودرو به کیا تلوراید و همچنین سابقه استفاده از موتور V6 بر روی نسل قبلی، به احتمال زیاد برای این نسل موهاوی نیز از پیشرانه ۶ سیلندر خورجینی ۳.۸ لیتری کیا نیز استفاده خواهد شد. این پیشرانه GDI که دارای تکنولوژی تزریق مستقیم سوخت است، ۲۹۱ اسب بخار قدرت و ۳۵۵ نیوتن متر گشتاور دارد که برای آن نیز یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک نصب می شود. با توجه به عدم معرفی پیشرانه های هشت سیلندر برای مدل تلوراید که از موهاوی بالاتر است، فعلا خبری از این موتور برای موهاوی نیز منتشر نشده است.

داخل اتاق کیا موهاوی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer