نشانه‌های عشق بی‌قید و شرط - رسانه مجازی نیلسو

نشانه‌های عشق بی‌قید و شرط

عشق بی‌قید و شرط نشانه‌هایی دارد که با آگاهی از آن‌ها می‌توانید رابطه عاطفی خودتان را ارزیابی کنید.

  • توسط ارمغان عبیری
همراهی با یکدیگر تا دوران پیری منبع پاور آف پازیتیویتی

عاشق شدن تجربه بسیار دلپذیری است. زمانی که وارد رابطه با کسی می‌شوید که شما را دوست دارد، کل زندگی‌تان دگرگون می‌شود و نسبت به آینده مثبت‌نگرتر می‌شوید. عشق بدون قید و شرط، حس رهایی‌بخشی است که شرایط افراد را تغییر می‌دهد. به این دلیل که در این نوع علاقه، افراد دیگر سعی نمی‌کنند رفتار طرف مقابلشان را تغییر داده یا کنترل کنند، از آزادی عمل برخوردارند و حتی می‌توانند راه‌های بهتری برای با هم بودن پیدا کنند. همه ما، هرازچندگاهی باید از خودمان بپرسیم که از کجا می‌توانیم بفهمیم که طرف مقابلمان ما را بدون قید و شرط دوست دارد؟ حتی اگر همه چیزها خوب و طبق روال به نظر برسد، کمی کنجکاوی در این زمینه می‌تواند شرایط را بهتر از قبل کند.

بیشتر بخوانید:

اگر می‌خواهید از علاقه بی‌قید و شرط شریکتان به خود مطمئن شوید، نشانه‌های زیادی در این رابطه وجود دارد که می‌تواند به تشخیص شما کمک کند. اگر این نشانه‌ها را در رفتار طرف مقابل ببینید، به این معناست که او علاقه بسیار زیادی به شما دارد. در این مطلب سعی می‌کنیم شما را با بعضی از مهم‌ترین نشانه‌ها بیشتر آشنا کنیم.

1- او می‌خواهد تا دوره پیری در کنارتان باشد

یکی از چیزهایی که نشان می‌دهد، شریکتان به شما علاقه بی‌قید و شرطی دارد، این است که زمانی که با او درباره دوران پیری و بچه‌دار شدن صحبت می‌کنید، برق خاصی را در چشمانش می‌بینید. به نظر می‌رسد او دارد در ذهنش آینده دور زندگی با شما را مجسم می‌کند و از این بابت هیجان‌زده شده است. یکی از نشانه‌های روابط پایدار این است که با گذشت زمان، رابطه دوطرفه افراد با یکدیگر قوی‌تر می‌شود. وقتی کسی را شدیداً دوست دارید، فرقی نمی‌کند برای چه مدت است که با او هستید، دو سال یا بیست‌سال. شما برای او به قدری باارزش هستید که گذر زمان را در کنارتان احساس نمی‌کند و دوست دارد که تا آخر عمرش در کنار شما زندگی کند.

2- می‌توانید رازهایتان را به او بگویید

اینکه بتوانید رازهای شخصی خود را با شریک عاطفی‌تان در میان بگذارید، به این معنی است که به او اعتماد دارید و از این بابت به او مطمئن هستید. وقتی نگران قضاوت او درباره خودتان نیستید، می‌توانید چیزهایی را که قادر به گفتنشان به هیچ‌کس دیگری نیستید، به شریکتان بگویید و بدانید که او همچنان شما را دوست خواهد داشت. از شنیدن حرف‌ها و رازهایتان شوکه نخواهد شد و حس بدی به او دست نخواهد داد. او شما را همان‌طور که هستید، دوست خواهد داشت و هرگز رازهای شما را حتی با نزدیک‌ترین دوستانش هم در میان نخواهد گذاشت.

مرازی و اعتماد در رابطه عاطفی منبع پاور آف پازیتیویتی
همرازی و اعتماد در رابطه عاطفی

3- او به شما افتخار می‌کند و این را به شما می‌گوید

فرقی نمی‌کند که شما موفقیت‌های بزرگی مثل ارتقای کاری به دست بیاورید یا فقط از عهده انجام یک کار کوچک مثل تمیز کردن منزل بربیایید، او همیشه شما را از این مسأله مطمئن می‌کند که مایه افتخارش هستید. زمانی که طرف مقابلتان به شما حس خاص بودن می‌دهد و شما را برای انجام کاری تحسین می‌کند، این کارش باعث می‌شود شما انسان شادتری در رابطه باشید و انگیزه بیشتری برای بهتر کردن رابطه عاطفی‌تان داشته باشید. اگر کسی شما را واقعاً دوست داشته باشد، هر کاری که انجام می‌دهید برای او ارزشمند است و این حس را به شما هم منتقل می‌کند. حتی اگر در انجام کاری موفق نشوید یا شکست بخورید، او باز هم شما را به خاطر تلاشتان در این مسیر تحسین خواهد کرد.

4- می‌توانید اختلافاتتان را با هم حل کنید

همه زوج‌ها با یکدیگر جر و بحث و اختلاف‌نظر دارند و این چیزی نیست که کسی بتواند منکر آن شود. اما اگر کسی شما را واقعاً دوست داشته باشد، در مواقعی که بر سر موضوعی با یکدیگر هم‌عقیده نیستید، سعی در حل کردن موضوع خواهد داشت. او اجازه نخواهد داد تا آن اختلاف‌نظر به یک مشکل بزرگ و پیچیده در رابطه عاطفی‌تان تبدیل شود. او مشتاق به صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با شما برای تمام کردن بحث یا رسیدن به یک نقطه مشترک است. در چنین رابطه‌ای، شما هرگز نگران این نیستید که جر و بحث در رابطه باعث ایجاد دلخوری و تنش شود، چرا که می‌دانید سرانجام با طرف مقابلتان به تفاهم خواهید رسید.

5- او همیشه جوانمردانه رفتار می‌کند

حتی اگر بیست سال از با هم بودن شما و شریکتان گذشته باشد، زمانی می‌توانید بفهمید که او بی‌قید و شرط شما را دوست دارد که همیشه راحتی و شادی شما برایش مهم باشد. اگر شریکتان همچنان به شما در انجام کارهایتان کمک می‌کند، در ماشین را برایتان باز می‌کند، وسایل سنگین را از دستتان می‌گیرد، برایتان یک لیوان آب می‌آورد و به نیازهای کوچکتان توجه نشان می‌دهد، به این معنی است که شما را بی‌اندازه دوست دارد. عشق و دوست داشتن، چیزی فراتر از یک احساس است. دوست داشتن به معنی انجام مستمر برخی از کارها و انتخاب‌هایی است که آن‌ها را برای کمک به طرف مقابلمان انجام می‌دهیم. نوعی اشتیاق به عشق ورزیدن، مهربانی کردن، تحسین، پذیرش و قدردانی با روی باز است که باعث می‌شود تا رابطه عاطفی شاد و سالمی داشته باشیم.

حمایت روانی و جسمی در رابطه منبع پاور آف پازیتیویتی
حمایت روانی و جسمی در رابطه

6- او حامی شماست

حمایت کردن شریکتان از شما به این معنی نیست که اگر یک روز با دوستانتان بیرون بروید، او به شما حسادت می‌کند. در عوض، حمایت یعنی اینکه او همیشه می‌خواهد تا از امنیت شما مطمئن باشد. مثلاً در هر شرایطی برایش مهم است که شما با یک وسیله امن رفت و آمد کنید و حتی اگر بتواند به دنبالتان می‌آید و شما را تا مقصد همراهی می‌کند.

7- او در مقابل شما از نظر روحی شکننده است

یکی از نشانه‌های عشق بدون قید و شرط، آسیب‌پذیری عاطفی، صادق بودن و قابل اعتماد بودن است. هرچند برای بسیاری از افراد، ابراز احساسات کردن کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد، اما در یک عشق بی‌قید و شرط، شریکتان در مقابل شما به‌راحتی از احساساتش صحبت می‌کند و آن‌ها را با شما در میان می‌گذارد. اعتماد متقابل به یکدیگر در یک رابطه باعث می‌شود تا هر دوی شما بتوانید خود واقعی‌تان را به همدیگر نشان دهید. این کار باعث اعتماد بیشتر طرفین رابطه به همدیگر شده و ارتباط آن‌ها را صمیمی‌تر می‌کند. شما باید بتوانید درباره رؤیاها، آرزوها، ترس‌ها و رازهایتان با یکدیگر صحبت کنید و در عین‌حال، بدانید که با گفتن تمام این‌ها، طرف مقابلتان همچنان دوستتان دارد.

پس اگر در رابطه‌ای هستید که این نشانه‌ها را در آن مشاهده می‌کنید، به شما تبریک می‌گوییم. رابطه شما همان رابطه‌ای است که قطعاً از فراز و نشیب‌های زندگی مشترک سربلند بیرون خواهد آمد.

منبع: www.powerofpositivity.com

قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer