پایان متفاوت فیلم "وقتی هری سالی را ملاقات کرد" - رسانه مجازی نیلسو

پایان متفاوت فیلم “وقتی هری سالی را ملاقات کرد”

کارگردان این فیلم بعد از ملاقات همسرش، نظرش را عوض کرد.

  • توسط مرسده خدادادی
1 21 - پایان متفاوت فیلم "وقتی هری سالی را ملاقات کرد"

فیلم وقتی هری سالی را ملاقات کرد یک کمدی 96 دقیقه‌ای محصول سال 1989 کشور آمریکاست. ماجرای فیلم این است که در سال 1977، هری برنز (با بازی بیلی کریستال) و سالی آلبرایت (با بازی مگ رایان) هر دو از شیکاگو به سمت نیویورک سوار یک ماشین می‌شوند. در طول راه آن‌ها با هم بحث می‌کنند که آیا مرد و زن واقعاً می‌توانند دوست معمولی باشند یا خیر. ده سال بعد هری و سالی دوباره همدیگر را در یک کتابفروشی ملاقات می‌کنند و در معیت بهترین دوستانشان جس (با بازی برونو کربی) و ماری (با بازی کاری فیشر) سعی می‌کنند دوست معمولی باشند اما این به مشکلی بین این دو تبدیل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

 نویسنده فیلمنامه این فیلم، نورا افرون و کارگردان آن راب راینر است. سایر فیلم‌هایی که راینر کارگردانی آن‌ها را بر عهده داشته است عبارت‌اند از: گلوله‌ها بر فراز برادوی، گرگ وال استریت، رئیس‌جمهور آمریکا. راب راینر چند روز پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که پایان این فیلم قرار نبوده چنین باشد.

به گزارش مجله بازار، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین کمدی‌های رمانتیک دنیا پایان تقریباً متفاوتی داشته است. راب راینر که کارگردان فیلم وقتی هری سالی را ملاقات کرد است، پرده از این برداشت که این دو دوست قرار نبود در پایان فیلم با یکدیگر باشند.

به عنوان بخشی از مراسم سی‌سالگی این فیلم، راینر با کوچ‌سرفینگ در مورد پایان اولیه‌ای که وی برای فیلم نوشته بود صحبت کرد:

جالب است ما در حال تماشای این صحنه هستیم زیرا من ده سال است که ازدواج کرده‌ام و ده سال هم مجرد بوده‌ام و به زندگی شخصی‌ام با روابطی یکی پس از دیگر گند می‌زدم و نمی‌توانستم چیزی را درست به سرانجام برسانم. و قرار بود در اولین نسخه از فیلمنامه یا همان نسخه‌ای که قرار بود به فیلم تبدیل شود، هری و سالی به یکدیگر نرسند. آن‌ها سال‌ها بعد با یکدیگر ملاقات می‌کنند و هر کدام در زندگی راه خودشان را جدا از دیگری می‌روند.

2 17 - پایان متفاوت فیلم "وقتی هری سالی را ملاقات کرد"
راب‌راینر، عکس از هالیوود ریپورتر

کارگردان در ادامه توضیح می‌دهد که ملاقات با همسر دومش باعث شد که او نظرش را در مورد پایان داستان عوض کند.

راینر می‌گوید من با همسرم زمانی آشنا شدم که در حال ساخت این فیلم بودم برای همین پایان داستان را عوض کردیم. این نتیجه‌ای بود که به آن رسیدیم. بیلی برخی دیالوگ‌ها را عوض کرد و این طور بود که ما تصمیم گرفتیم فیلم را این گونه به پایان برسانیم. اینکه سالی و هری در پایان به وصال همدیگر می‌رسند.

و این طور شد که این فیلم معروف با بازی مگ‌ رایان و بیلی کریستال ساخته شد و اگر راینر با همسر دومش آشنا نشده بود، فیلم می‌توانست پایانی بسیار متفاوت داشته باشد.

منبع:   Harper Bazaar

قبلی «
بعدی »

اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer