پورشه 911 کررا S مدل 2020 معرفی شد - رسانه مجازی نیلسو

پورشه ۹۱۱ کررا S مدل ۲۰۲۰ معرفی شد

پورشه 911 کررا اس مدل 2020 معرفی شده است و طبق گفته ها، قدرت آن از اعدادی و ارقامی که در تبلیغاتش گفته شده، کمی بیشتر است که البته این ویژگی شرکت پورشه که اعداد کمتری از قدرت واقعی پیشرانه هایش اعلام می کند، اتفاق جدیدی نیست.

طبق گفته های شرکت پورشه، پیشرانه کررا اس مدل ۲۰۲۰ می‌تواند ۴۴۳ اسب بخار قدرت و ۵۲۹ نیوتن متر گشتاور تولید کند. این اعداد، رقمی است که شرکت پورشه همچون سایر خودروسازان از خروجی موتور در سر میل لنگ گرفته اند. اما مجله معتبر موتور ترند این خودرو را زمانی که برای آزمایش در اختار داشت بر روی دستگاه داینو برده است.

بر روی دستگاه داینو، قدرت و گشتاور از سر چرخ ها گرفته می‌شود که موتوررند برای این خودرو به اعداد ۴۱۴ اسب بخار قدرت و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور رسیده است. با احتساب افت ۱۵ درصدی در سیستم انتقال قدرت از سر میل لنگ تا سر چرخ ها می‌توان به اعداد متفاوتی نسبت به رقم های اعلامی پورشه رسید. این افت ۱۵ درصدی در بهترین حالت است و ممکن است اتلاف توان بیشتر از این موارد باشد. با این حساب خروجی موتور کررا S مدل ۲۰۲۰ باید در حدود ۴۸۷ اسب بخار قدرت و بیش از ۶۴۸ نیوتن متر گشتاور باشد که به معنی اختلاف ۴۴ اسب بخاری در قدرت و ۱۱۹ نیوتن متری در گشتاور است.

در پایان می‌توان گفت برخی از شرکت های خودروسازی برای غافلگیری رقبا، خروجی پیشرانه را کمتر از آنچه که هست اعلام می کنند و از طرفی شرایط محیطی تست مثل فشار هوا و دما نیز تا حدی روی خروجی پیشرانه اثر گذار خواهد بود که البته تاثیر آن بی شک کمتر از ۱۵ درصد خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer