گلادیاتور با قلب هلکت - رسانه مجازی نیلسو

گلادیاتور با قلب هلکت

برای افرادی که به دنبال داشتن یک پیکاپ جیپ گلادیاتور با پیشرانه قدرتمند هلکت هستند، امکان خرید این خودرو در نمایندگی‌های میتسوبیشی ممکن شده است.

استفاده از پیشرانه هشت سیلندر خورجینی ۶.۲ لیتری سوپرشارژ شده هلکت که توانی برابر با ۷۰۷ اسب بخاری دارد، این روزها یکی از خاص‌ترین روش‌های تقویت خودرو در آمریکا شمالی شده است اما این بار افراد می‌توانند یک خودرو آماده را با این پیشرانه سفارش دهند. قیمت این خودرو که از سری روبیکان جیپ است و توسط موسسه America’s Most Wanted 4×4 آماده می شود و در نمایندگی های میستوبیشی عرضه خواهد شد برابر با ۱۴۷ هزار دلار است که نشان از قیمت بالای آن دارد.

عرضه جیپ گلادیاتور با پیشرانه هلکت برای افرادی که به دنبال داشتن این وانت بار غول پیکر با یک موتور هشت سیلندر هستند

مدیران این مجموعه علت قیمت بالای این خودرو را بهره‌مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش اعلام کرده اند. چرا که در دیگر روش‌های تغییر موتور، خودرو از گارانتی خارج خواهد شد. البته در این تیونینگ، سیستم تعلیق نیز برای همراهی با این پیشرانه با یک نمونه تقویت شده ارتفاع زده با سه اینچ افزایش ارتفاع نیز همراه خواهد شد. در این سیستم تعلیق جدید که از ساخته های شرکت teraflex است، از کمک فنرهای Falcon به همراه رینگ های ۲۲ اینچی و تایرهای ۳۷ اینچی نیز استفاده خواهد شد تا در کنار تقویت پیشرانه، نمای این خودرو نیز قلدر و بیراهه نوردتر شود.

قیمت این خودرو که از سری روبیکان جیپ است و توسط موسسه America’s Most Wanted 4×4 آماده می شود و در نمایندگی های میستوبیشی عرضه خواهد شد برابر با ۱۴۷ هزار دلار است که نشان از قیمت بالای آن دارد

عرضه جیپ گلادیاتور با پیشرانه هلکت برای افرادی که به دنبال داشتن این وانت بار غول پیکر با یک موتور هشت سیلندر هستند، اهمیت زیادی دارد چراکه کمپانی جیپ اعلام کرده است که فعلا عرضه این خودرو با موتور هلکت اتفاق نخواهد افتاد. چندی پیش نیز شرکت تیونینگ معروف هنسی، اقدام به عرضه جیپ گلادیاتور با موتور هلکت هزار اسب بخاری کرده بود که رقمی در حدود دویست هزار دلار برایش تعیین شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید !

دسته‌ها

Footer